Nasi Partnerzy

 

B&Z PROENERGY sc to firma specjalizująca się w doradztwie, projektowaniu oraz budowie instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych.

Klientom oferujemy kompleksową obsługę na każdym kroku współpracy, rozpoczynając ją od analizy potrzeb Klienta poprzez przygotowanie projektu instalacji po efekt końcowy, którą jest usługa montażu wraz z serwisem i obsługą pogwarancyjną.

W imieniu Klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej we właściwych instytucjach (np. w zakładach energetycznych) Na życzenie Klienta dodatkowo monitorujemy programy dofinansowań RPO, WFOŚ oraz przygotowujemy dokumentację do wniosków mających na celu pozyskanie dotacji.

Adres:

84-300 Lębork
ul. Klonowa 13
tel: 508 967 669
bgproenergy@wp.pl

 

 

 

Firma Green-Tech Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych (sieciowych, hybrydowych, wyspowych) na terenie całego kraju. Decydując się na nasze usługi otrzymują Państwo fachową poradę odnośnie spersonalizowanej instalacji fotowoltaicznej, jej wycenę, montaż oraz zgłoszenie do Zakładu Energetycznego.

Celem jej działalności jest maksymalne ograniczenie poboru prądu z sieci publicznej na rzecz energii alternatywnej. Na każdą wykonaną usługę dajemy pięcioletnią pisemną gwarancję dzięki czemu zyskujesz pewność, że wykonane przez nas usługi dekarskie oraz elektryczne zostały przeprowadzone z należytą starannością i dokładnością. Nasz zespół posiada odpowiednia kwalifikacje i uprawnienia do sporządzania dokumentacji po wykonawczej i zgłoszeniowej.

W ramach specjalizacji firma Green-Tech Sp. z o.o. oferuje;

  • prace projektowe, ocenienie możliwości podłączenia instalacji fotowoltaicznej,
  • prace wysokościowe/ dekarskie związne z montażem paneli fotowoltaicznych oraz wzmocnieniem wieźby dachowej,
  • prace elektryczne związane z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci istniejącej,
  • prace elektryczne, przeróbki instalacyjne, przyłącza,
  • przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowej,
  • serwis i audyt istniejących instalacji fotowoltaicznych.

Wykonuje również instalacje hybrydowe oraz czysto wyspowe służące jako zasilanie awaryjne by cieszyć się pełną niezależnością energetyczną.

Sporą częścią jej działalności jest również sprzedaż kompletnych zestawów fotowoltaicznych do samodzielnego montażu lub też sprzedaż poszczególnych komponentów; inwertery sieciowe, panele fotowoltaiczne, konstrukcje wsporcze, zabezpieczenia DC/AC, akumulatory, przetwornice, regulatory.

Adres:

GREEN-TECH Sp. z o.o.
Niedźwiedź 180
34-735 Niedźwiedź
tel: 531 831 555
sklep@green-tech.com.pl